Stanice technické kontroly Štěpánkovice

Stanice technické kontroly Štěpánkovice

Jako vlastníka osobního vozidla vás čeká spousta povinností, která vás budou stát peníze. Vedle povinného ručení musíte každý druhý rok zajistit, aby auto prohlédli na STK v rámci povinné technické kontroly. Bez platného osvědčení o technické způsobilosti totiž nesmíte na silnici.

Jak technická kontrola probíhá

Na STK musíte přijet s čistým vozidlem a sundanými poklicemi. Samotná kontrola obnáší identifikaci vozidla, kontrolu VIN, nafocení a zevrubnou prohlídku celého auta. Jako první se kontrolují brzdy a kola, jako poslední světla. Na konci obdržíte protokol o technické kontrole, který obsahuje i seznam závad. V případě vážných a nebezpečných závad dostanete 30 dní na nápravu a STK budete muset absolvovat ještě jednou.

Najděte si nejlepší STK ve městě Štěpánkovice

Stanice technické kontroly si určují, kolik u nich bude prohlídka stát. Menší stanice si účtují kolem 1 000 až 1 500 Kč, větší klidně až 2 000 Kč. Využijte níže uvedené kontakty na STK pro město Štěpánkovice a sežeňte si ve svém okolí co nejlevnější variantu.

NÁŠ TIP: Porovnejte si zároveň nabídky na povinné ručení. Využít můžete naše stránky nabízející srovnání pojištění vozidel zdarma a nezávazně.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Štěpánkovice:

1.Štěpánkovice, Marcel Harasim, Slezská 643, 747 28, tel. 553 675 228

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 7

Mluví se o nás