Stanice technické kontroly Rychvald

Stanice technické kontroly Rychvald

Každého vlastníka motorového vozidla čeká povinná návštěva stanice technické kontroly. U nového osobního vozidla poprvé po čtyřech letech, poté každé dva roky. Chcete-li prohlídku technického stavu zvládnout hned napoprvé, doporučujeme nezanedbat přípravu.

STK na poprvé a bez problémů

Předběžná prohlídka v běžném autoservisu totiž může odhalit závažné problémy, se kterými byste na STK neměli šanci uspět. Pokud se chcete vyhnout velkým výdajům za opravy před STK, jezděte na roční servisní prohlídky a i drobné závady nechte odstranit včas. Technická kontrola hodnotí vše od vzhledu karoserie a podvozku, přes brzdy, kola a pneumatiky až po výkon motoru. Nezapomeňte umýt auto, sundat poklice a připravit si peníze na poplatek.

Tipy, jak vybrat nejlepší STK ve městě Rychvald

Poplatek za provedení technické kontroly se většinou pohybuje okolo tisícovky až dvou tisíc korun. Chcete-li platit spíše méně než více, porovnejte si nejprve ceníky, než se objednáte na prohlídku. Přehled STK pro město Rychvald najdete pod textem.

NÁŠ TIP: Srovnáním cen povinného ručení můžete ušetřit také na pojištění vozidel, které vedle pohonných hmot a údržby tvoří podstatnou část výdajů za auto. Porovnání online je zdarma, nezávazné a trvá pouze několik minut.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Rychvald:

1.Rychvald, TEAM-MAAT, spol. s r.o., Bohumínská 1806, 735 32, tel. 596 572 214

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás