Stanice technické kontroly Rychnov nad Kněžnou

Stanice technické kontroly Rychnov nad Kněžnou

Každé motorové vozidlo v ČR musí mít platné osvědčení o technické způsobilosti. Platí to jak pro motorky a osobní auta, tak i pro nákladní auta, autobusy, přívěsy a další. Z důvodu nevyhovujícího stavu nebo neplatné STK může být auto prohlášeno za nezpůsobilé provozu. Při náhodně kontrole takovému vlastníkovi navíc hrozí pokuta, trestné body i zákaz řízení.

Jak projít technickou kontrolou bez problémů

Chcete mít jistotu, že povinnou technickou vaše vozidlo zvládne na jedničku s hvězdičkou? Svěřte jej před řádnou STK do rukou mechaniků v běžném servisu. Mají bohaté zkušenosti s přípravou aut na technickou kontrolu a velmi dobře vědí, na co se mají zaměřit. Potíže může způsobit například filtr pevných částic, opotřebované brzdy, nesprávné rozměry pneumatik a další. Těsně před prohlídkou sundejte poklice z kol a projeďte jej myčkou. Vůz by měl být na STK čistý.

Najděte si nejlepší STK v Rychnově nad Kněžnou

Cenu technické kontroly si každá stanice určuje sama. Může to být 800 Kč, ale i 2 000 Kč. Rádi byste zaplatili méně? Věnujte pár minut výběru a zvolte si stanici ve vašem okolí za příznivou cenu. Kontakty STK pro město Rychnov nad Kněžnou jsme již vyhledali za vás.

NÁŠ TIP: Hledáte také výhodné povinné ručení? Srovnejte si zdarma a nezávazně nabídky na POV od různých pojišťoven. Z přehledného porovnání si snadno vyberte povinné ručení, které vám sedne rozsahem i cenou.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Rychnov nad Kněžnou:

1.Rychnov nad Kněžnou, STK Solnice, s.r.o., Soukenická 242, 516 01, tel. 494 596 255

2.Rychnov nad Kněžnou, DEKRA CZ a.s., Pod Budínem 1699, 516 01, tel. 494 620 226

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás