Stanice technické kontroly Příbram

Stanice technické kontroly Příbram

Povinné kontroly technického stavu vozidel pomáhají zajistit bezpečnost silničního provozu. Jejich účelem je motivovat vlastníky k tomu, aby se o svá auta staraly průběžně. Bez platné STK totiž žádné auto registrované v ČR nesmí na veřejné komunikace. Za porušení majiteli hrozí vysoká finanční pokuta a další postihy.

STK rychle a snadno

V ČR republice platí zákon, který majitelům osobních vozidel nařizuje každé dva roky zajistit technickou kontrolu na STK. U ostatních motorových vozidel tato povinnost existuje také, liší se však délka intervalu. Kontrolou projde pouze auto ve vzorném technickém stavu, u něhož prohlídka neodhalí žádné vážné a nebezpečné závady. Proto je doporučeno jezdit na roční servisní prohlídky nebo nechat auto zkontrolovat a opravit alespoň jednou za dva roky právě před povinnou STK.

Vyberte si nejvýhodnější STK ve městě Příbram

Stanice technické kontroly se nachází téměř v každém městě a je pouze na vás, pro kterou se rozhodnete. Ceny si stanovují a mohou se lišit i o několik set korun. Před objednáním si proto porovnejte ceny. Hledáte-li STK v Příbrami, využijte seznam STK pro toto město níže na této stránce.

NÁŠ TIP: Větší částku můžete ušetřit výběrem povinného ručení. Stačí si srovnat nejnovější nabídky a za pár minut zjistíte, zda vám jiná pojišťovna nenabídne kvalitní povinné ručení za mnohem lepší cenu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Příbram:

1.Příbram, BOVAS s.r.o., K Podlesí 539, 261 01, tel. 318 628 552

2.Příbram, ASOCOM spol. s r.o., Obecnická 323, 261 01, tel. 318 620 044

3.Příbram, GO STK, Písecká 175, tel. 723 474 464

4.Příbram, STK PŘÍBRAM, Obecnická 323, tel. 318 635 564

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás