Stanice technické kontroly Podbořany

Stanice technické kontroly Podbořany

Čeští motoristé mají mnoho povinností, pokud chtějí jezdit vlastním autem. Mimo jiné musí dbát na technický stav. Jak se jim to daří, ověří každé dva roky mechanici na STK, kdy důsledně zkontrolují stav auta v rámci ze zákona povinné technické kontroly.

Návod, jak úspěšně zvládnout povinnou STK

Pouze nové auto má výjimku a na STK musí až po čtyřech letech provozu. I když rok výroby není tak rozhodující. Spousta starších aut je v lepším stavu než šest let stará auta. Vozidlům prospívá údržba, každoroční servisní prohlídka, parkování pod střechou, ale i rozumná jízda. Pokud si vlastník není vzorným stavem jist, je lepší nechat auto před návštěvou zkontrolovat v autoservisu a případné závady zadat k opravě. Chcete-li razítko a červenou nálepku získat na první pokus, na STK vyrazte s připraveným vozidlem.

Vyberte si STK ve městě Podbořany za nejnižší cenu

Na kolik vlastně taková technická kontrola vyjde? Ceny se liší STK od STK a pohybují se v rozmezí okolo 1000 až 2000 Kč. Chcete-li ušetřit, najděte si ve svém okolí nejlevnější stanici. S výběrem vám pomůže přiložený seznam všech STK pro město Podbořany.

NÁŠ TIP: Hledáte také levné pojištění vozidel? Poskytujeme rychlé a jednoduché porovnání povinného ručení online od největších českých pojistitelů. Vybrat si není povinnost, srovnání je zdarma a nezávazné.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Podbořany:

1.Podbořany, STK-Podbořany s.r.o., Hlubanská 741, 441 01, tel. 415 214 362

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás