Stanice technické kontroly Lysá nad Labem

Stanice technické kontroly Lysá nad Labem

Kromě zákonného pojištění odpovědnosti musí mít provozované vozidlo platné osvědčení o technické způsobilosti. To se u osobního auta vystavuje vždy na dva roky, a poté musí projít novou technickou kontrolou.

Jak se připravit a kdy jet na STK

STK jsou stanice technické kontroly, kam se svým autem musí dostavit vlastník jednou za dva roky na prohlídku technického stavu. Kontroluje se vše, motor, brzdy, světla, podvozek, kola, pneumatiky i povinná výbava. Vážné závady vedou k udělení dočasného osvědčení. Vlastník auta má jeden měsíc na jejich nápravu. Této situaci lze předejít tím, že před STK necháte auto zkontrolovat a případně opravit v odborném servisu.

Zaplaťte za STK ve městě Lysá nad Labem co nejméně

STK platí vlastník kontrolovaného vozidla. Zaplatit může 1 000 Kč, ale také dvakrát tolik. Vyplatí se zavolat na pár stanic v okolí nebo se podívat na jejich webové stránky a zjistit si cenu s předstihem, ať se vyhnete překvapení. Kontakty na STK v Lysé nad Labem uvádíme na této stránce.

NÁŠ TIP: Také vám vadí, že je provoz auta tak drahý? Naštěstí existují možnosti, jak je snížit. Platit méně můžete také za povinné ručení. Porovnejte si u nás nabídky od různých pojišťoven a kývněte na nejlevnější nabídku.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Lysá nad Labem:

1.Lysá nad Labem, STK RAPTOR s.r.o., K Milovicům 1921, 289 22, tel. 607 206 206

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 6

Mluví se o nás