Stanice technické kontroly Lipník

Stanice technické kontroly Lipník

Zkratka STK, celým názvem stanice technické kontroly, se používá i jako obecné označení pro technické kontroly vozidel. Jedná se o zákonem stanovenou a příslušnou legislativou upravenou povinnost podrobit vozidlo zevrubné prohlídce v určeném intervalu.

Na co si dát pozor před STK

V rámci technické kontroly se provádí prohlídka a posouzení technického stavu motorového vozidla, jeho konstrukčních částí, samostatných technických celků i systémů. Kontroluje se i povinná výbava, jejíž přesný obsah je rovněž stanoven zákonem. Na kontrolu musí vlastník vozidlo přivézt vždy po dvou letech od poslední STK. U nového auta se STK provádí až po prvních čtyřech letech provozu. Před kontrolou je doporučeno nechat auto zkontrolovat a dle doporučení nechat seřídit a případně odstranit vážnější typy závad.

Nejlevnější STK ve městě Lipník

Ceny STK se mohou lišit až o stovky korun. Než svůj vůz objednáte na konkrétní stanici, porovnejte si ceníky. Níže najdete seznam všech STK, které fungují ve městě Lipník. Nic vám ale nebrání v tom, poohlédnout se dál a najít si nejlevnější STK v blízkém okolí.

NÁŠ TIP: Ušetřete nejen stovky, ale rovnou tisíce korun na provozu vašeho vozidla. Využijte možnost rychlého online srovnání cen povinného ručení a sjednejte si u nás nejlepší POV.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Lipník:

1.Lipník, STK Dolní Vilémovice, s.r.o., Dolní Vilémovice 148, 675 52, tel. 568 862 060

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás