Stanice technické kontroly Krnov

Stanice technické kontroly Krnov

Majitelům vozidel v ČR zákon nařizuje mít při sobě vždy dva doklady. Prvním je zelená karta jako doklad o sjednaném povinném ručení, druhým osvědčení o technické způsobilosti auta k provozu. Co přesně znamená technická způsobilost a kdo osvědčení vydává?

Kdo vystavuje osvědčení o technické způsobilosti

Osvědčení o technické způsobilosti je doklad potvrzující, že se automobil nachází v dobrém technickém stavu, který byl zkontrolovaný a schválený v rámci zákonné technické kontroly. Prohlídky smí provádět pouze stanice technické kontroly. Mezi lidmi se používá zkratka STK. Na kontroly je nutné jezdit pravidelně vždy po dvou letech. Pokud není vozidlo uznáno za technicky vyhovující, osvědčení získá až po odstranění v protokolu uvedených závad.

Tipy, jak najít nejlevnější STK v Krásném Dvoře

Neutrácejte za technickou více, než musíte. Porovnejte si ceny STK ve vašem blízkém okolí a najděte si nejlevnější z nich. Adresy a telefonní kontakty na jednotlivé STK ve městě Krásný Dvůr najdete přímo pod článkem.

NÁŠ TIP: Máme pro vás ještě jeden tip, jak ušetřit na provozu vašeho auta. Najděte si také levnější povinné ručení. Využijte naši kalkulačku pojištění online a plaťte za pojištění méně než dosud.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Krnov:

1.Krnov, VESTAP - výstavba domů a bytů s.r.o., Ve Vrbině 4, 794 01, tel. 554 625 310

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás