Stanice technické kontroly Krásný Dvůr

Stanice technické kontroly Krásný Dvůr

Bezpečnost provozu na českých silnicích hlídají nejen policisté, ale také stanice technické kontroly neboli STK. Ty dohlíží na to, aby se na komunikace dostala pouze auta v dobrém technickém stavu. Bez platného osvědčení o technické způsobilosti totiž do provozu žádné auto v ČR nesmí.

Vyražte na STK pouze s dobře připraveným autem

V ČR mají vlastníci vozidel řadu povinností. Jednou z nich je zajištění technické kontroly a to vždy po dvou letech. Pouze u nového vozidla se kontrola provádí po čtyřech letech. To však platí pouze pro první prohlídku. Na kontrolu, která se provádí na stanicích technické kontroly (STK), je doporučeno dostavit se s vozem v perfektním technickém stavu. Jakékoliv vážné či dokonce nebezpečné závady jsou důvodem k nevystavení nového osvědčení.

Tipy, jak najít nejlevnější STK v Krásném Dvoře

Končí vám platnost technické a hledáte STK, která nebude drahé? Na této stránce najdete seznam všech STK pro město Krásný Dvůr. Stačí zavolat na uvedená čísla, zjistit si cenu a porovnat ji s ostatními STK ve vašem okolí.

NÁŠ TIP: Levné STK jste našli a nyní vás zajímá, kde ještě by se dalo ušetřit? Porovnejte si ceny pojištění vozidel a najděte si s pomocí našeho online porovnávače nejlevnější povinné ručení pro váš automobil.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Krásný Dvůr:

1.Krásný Dvůr, GRAND REKLAM s.r.o., Krásný Dvůr 9, 439 72, tel. 415 210 024

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás