Stanice technické kontroly Kralupy nad Vltavou

Stanice technické kontroly Kralupy nad Vltavou

Jezdit vlastním autem je pohodlné, nikoliv však bez starostí. K tomu, abyste s autem mohli na silnice, potřebujete registrační značky, zákonné povinné ručení a osvědčení o technické způsobilosti. SPZ přidělují na registru vozidel, povinné ručení sjednáte na pojišťovně a na STK získáte osvědčení.

Jak a kde získat osvědčení o technické způsobilosti

Osvědčení o technické způsobilosti je vystaveno na základě důsledné prohlídky technického stavu, které zajišťují zvláštní stanice technické kontroly, kterým se říká zkráceně STK. Aby vůz potvrzení získal, musí splňovat přísné požadavky na technický stav a funkčnost všech důležitých částí. Pokud jsou při kontrole zjištěny vážné závady, musí být nejprve na náklady vlastníka odstraněny, jinak vůz kontrolou neprojde a osvědčení nezíská.

Jak ušetřit na STK ve městě Kralupy nad Vltavou

Ceny technických kontrol se liší. Zatímco u jedné STK zaplatíte tisíc korun, u jiné vás může vyjít až na dva tisíce korun. Nechcete-li platit vyšší sazbu, najděte si ve svém okolí levnější STK. Při hledání vám pomůže níže uvedený seznam STK pro město Kralupy nad Vltavou včetně kontaktů. Stačí zavolat.

NÁŠ TIP: Ptáte se, jak ještě ušetřit na provozu vašeho vozidla? Porovnejte si na naší online kalkulačce povinné ručení od různých pojistitelů a sjednejte si kvalitní POV pro váš vůz za nejlepší cenu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kralupy nad Vltavou:

1.Kralupy nad Vltavou, STK Kralupy s.r.o., Přemyslova 431, 278 01, tel. 315 727 897

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 14

Mluví se o nás