Stanice technické kontroly Karviná

Stanice technické kontroly Karviná

Pokud chcete se svým osobním vozidlem jezdit po českých silnicích legálně a bez rizika pokuty, neobejdete se bez povinného ručení a osvědčení STK. Povinné ručení je známá věc, ale co znamená zkratka STK?

Nezapomeňte na pravidelnou obnovu STK

Zkratka STK znamená stanice technické kontroly. Na těchto stanicích se provádí neoblíbené prohlídky technického stavu, které důkladně prověří stav a funkčnost vozidla od podvozku, přes motor, brzdy, světla, až po karosérii. Kontroluje se i povinná výbava. STK je povinná a je nutné ji s autem absolvovat každé dva roky. Datum provedení kontroly najdete ve velkém TP a na červené známce nalepené na zadní registrační značce.

Ušetřete s nejlevnějším STK ve městě Karviná

Hledáte ve svém městě STK za nejlepší cenu? Mrkněte se pod článek, kde uvidíte kontakty na všechny stanice technické kontroly pro město Karviná. Zjistěte ceny a vozidlo objednejte na stanici s nejnižší cenou.

NÁŠ TIP: Doporučujeme vám také porovnat si ceny povinného ručení. Nabídky se hodně liší a to nejen v rozsahu, ale i v ceně. Změnou pojistitele můžete na pojištění svého auta ušetřit klidně stovky až několik tisíc korun za rok.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Karviná:

1.Karviná, TKLAS Karviná s.r.o., Bohumínská 1876, 735 06, tel. 596 382 202

2.Karviná, TKLAS Karviná, s.r.o., Za Splavem 884, 734 01, tel. 596 318 844

3.Karviná, STK EMISE, s.r.o., Ostravská 1946/12, 733 01, tel. 703 120 300

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás