Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Stanice technické kontroly Jindřichův Hradec

Stanice technické kontroly Jindřichův Hradec

Potřebujete zajet na technickou kontrolu a hledáte nejlepší možnost pro STK Jindřichův Hradec? Ceny jsou různé, a právě z toho důvodu vám doporučujeme, abyste si udělali menší průzkum trhu. Pár minut navíc vám pomůže ušetřit nemalé peníze. Najděte si STK za nejvýhodnější cenu a zároveň nejblíž svému bydlišti.

Tipy, díky kterým ušetříte

Technické kontroly bývají v posledních letech přísné. Nezapomeňte si proto zkontrolovat povinnou výbavu i celkový stav vozidla, abyste předešli případnému neprodloužení platnosti technické kontroly. Při objednání na STK v městě Jindřichův Hradec se zeptejte, zda se dá spojit technická a emisní kontrola. Můžete tak získat další výraznou slevu.

Jak najdete nejlepší STK pro město Jindřichův Hradec?

Zjistěte si, kde se nachází nejlepší STK v okolí vašeho bydliště. Na této stránce se dozvíte všechny důležité informace o STK pro město Jindřichův Hradec. Přehledně a na jednom místě uvidíte veškeré kontaktní údaje a cenu. Můžete si tak vybrat nejlevnější technickou kontrolu a ušetřit. Ani samotný provoz vozidla ale není levnou záležitostí a vyplatí se sledovat, na čem se dá ještě ušetřit. Využijte kalkulačku povinného ručení níže a zjistěte, o kolik začnete platit méně.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Jindřichův Hradec:

1.Jindřichův Hradec, AR PARTNER s.r.o., Jarošovská 869/II, 377 02, tel. 384 321 006

2.Jindřichův Hradec, BONUS Prachatice spol. s r.o., Jitka-Otín 3, 377 01, tel. 384 326 717

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 6

Mluví se o nás