Stanice technické kontroly Jindřichův Hradec

Stanice technické kontroly Jindřichův Hradec

Každé provozované auto musí splňovat tři požadavky - registrační značky, povinné ručení a osvědčení o technické způsobilosti. Třetí požadavek se týká pravidelné kontroly technického stavu vozidla, kterou je nutno opakovat po dvou letech.

Za technickou kontrolu odpovídá majitel auta

Kvůli bezpečnosti a plynulosti provozu musí dle zákona každé auto splňovat nároky kladené na jeho technický stav. Prohlídkami jsou pověřeny stanice technické kontroly neboli STK. Za provedení řádné kontroly nese zodpovědnost majitel, který by měl vůz průběžně udržovat v dobrém stavu. Je doporučeno nechat auto před řádnou STK zkontrolovat v běžném servisu a nechat odstranit případné závady, které by udělení osvědčení mohly překážet.

Jak na levnější STK v Jindřichově Hradci

Technická kontrola patří mezi placené služby, které hradí majitel auta ze svého. Ceny se liší, a proto má smysl porovnat si ceny a vybrat si STK, které nabízí nejlepší cenu. Na této stránce najdete seznam STK pro město Jindřichův Hradec včetně hlavních kontaktů.

NÁŠ TIP: Zajímá vás, jak ještě byste mohly snížit náklady za provoz vozidla? Porovnejte si ceny povinného ručení na naší kalkulačce a plaťte méně také za pojištění vozidla.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Jindřichův Hradec:

1.Jindřichův Hradec, AR PARTNER s.r.o., Jarošovská 869/II, 377 02, tel. 384 321 006

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 7

Mluví se o nás