Stanice technické kontroly Havlíčkův Brod

Stanice technické kontroly Havlíčkův Brod

Každého majitelé motorového vozidla čeká každý druhý rok návštěva STK a absolvování ze zákona povinné technické kontroly. Jak se na STK připravit, abyste osvědčení o technické způsobilosti dostali napoprvé?

Jak snadno projít technickou kontrolou

Zejména u starších aut hrozí, že vás z technické kontroly pošlou domů a dostanete měsíční lhůtu na odstranění zjištěných závad. Pokud se tomu chcete vyhnout, věnujte vozidlu péči. Jezděte na pravidelné servisní prohlídky a před STK nechte vozidlo prohlédnout v servisu a případně opravit závady. Na STK se vydejte pouze s autem, které je v dobrém technickém stavu.

Tip na nejlevnější STK v Havlíčkově Brodu

Nechce se vám za technickou kontrolu platit tisíce? Najděte si ve svém okolí STK, které si účtuje nejméně ze všech. Jak na to? Obvolejte STK z níže uvedeného seznam stanic pro město Havlíčkův Brod a vyberte si nejlevnější z nich.

NÁŠ TIP: Ušetřit můžete nejen na STK, ale také na pojištění vozidel. Použijte kalkulačku pojištění a porovnejte si aktuální nabídky na povinné ručení. Změnou pojišťovny můžete ušetřit stovky i tisíce korun za rok.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Havlíčkův Brod:

1.Havlíčkův Brod, STK HB s.r.o., Lidická 3974, 580 01, tel. 569 429 900

2.Havlíčkův Brod, STK NOVÁK HB s.r.o., Baštinov 126, 580 01, tel. 569 438 200

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás