Stanice technické kontroly Dymokury

Stanice technické kontroly Dymokury

K řádnému provozování motorového vozidla jsou nezbytné dva dokumenty - povinné ručení a osvědčení o technické způsobilosti. Zatímco první snadno vyřídíte online, kvůli osvědčení musí vozidlo absolvovat prohlídku technického stavu na některé z oficiální stanic technické kontroly (STK). Kontrolu je nutno opakovat každé dva roky.

Co se kontroluje na STK

Povinná prohlídka technického stavu probíhá na stanicích technické kontroly, jejichž adresy a kontakty najdete také na našich stránkách. Kontrolují se například brzdové systémy, řízení, motor, kola a pneumatiky, osvětlení, ale i povinná výbava stanovená zákonem. Překážkou k získání osvědčení jsou vážné a nebezpečné vady, které musí majitel na základě doporučení odstranit a technickou kontrolu absolvovat znovu.

Vyberte si nejvýhodnější STK ve městě Dymokury

Na našich stránkách najdete u každého města seznam všech STK včetně kontaktních údajů. Hledáte-li, kde nejblíže ve městě Dymokury nabízí STK, podívejte se na seznam pod článek. Obvolejte jednotlivé stanice a zjistěte za pár minut, kde vám technickou kontrolu provedou nejlevněji.

NÁŠ TIP: Využijte možnost, jak snížit náklady na provoz vašeho vozidla. Proveďte si online srovnání povinného ručení a sjednejte si kvalitní pojištění za nejlepší cenu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Dymokury:

1.Dymokury, Karel Theer, Nouzov 82, 289 01, tel. 325 512 484

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás