Stanice technické kontroly Dobrovice

Stanice technické kontroly Dobrovice

Víte, kdy přesně vám končí platnost technické kontroly? Zjistíte to z velkého technického průkazu nebo ze známky na registrační značce. Na pravidelnou STK nezapomínejte, bez platného osvědčení o technické způsobilosti totiž nesmíte s autem do provozu.

Na co si při STK dát pozor

V rámci STK se provádí kontrola technického stavu vozidla. Technici prohlíží řízení, brzdy, motor, kola, pneumatiky, dokonce i povinnou výbavu. Téměř jakákoliv závada může vést k nařízení opakování kontroly poté, co vlastník auto uvede do požadovaného stavu. Proto je doporučeno nechat vozidlo nejprve zkontrolovat v servisu, a teprve poté se objednat na řádnou STK.

Vyberte si nejlevnější STK v Dobrovicích

Zjišťujete, kde ve vašem městě provádí STK? Vybrat si můžete z níže uvedeného seznamu, ve kterém najdete i kontaktní údaje na STK v Dobrovicích. Vyhraďte si pár minut času a na uvedená čísla zavolejte. Správným výběrem můžete ušetřit stovky korun.

NÁŠ TIP: Ušetřit můžete nejen za STK, ale také za pojištění. Na naší kalkulačce pojištění si rychle a online porovnáte nabídky od různých pojišťoven a snadno si vyberete nejvýhodnější povinné ručení na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Dobrovice:

1.Dobrovice, STK - PECHA v.o.s., Kosořická 580, 294 41, tel. 326 398 112

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás