Stanice technické kontroly Dlouhá Brtnice

Stanice technické kontroly Dlouhá Brtnice

STK je zkratka pro stanice technické kontroly. Jako zkratka se však používá i pro označení povinné technické prohlídky vozidel. STK kontroluje technický stav vozidla a určuje, zda je vůz způsobilý k provozu na veřejných komunikacích.

Co STK obnáší a kolik stojí

Technické prohlídky jsou ze zákona povinné pro všechna motorová vozidla registrovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou kategorie R. STK je platná vždy dva roky, u nového vozidla se provádí po čtyřech letech provozu. Kontroluje se kompletní stav vozidla (řízení, geometrie, brzdový systém, motor, pneumatiky atd.) včetně povinné výbavy.

Vyberte si nejlevnější STK ve městě Dlouhá Brtnice

Ceny povinné technické kontroly se liší v rámci celé ČR i jednotlivých měst. Zatímco jedna STK si naúčtuje tisícovku, v druhé zaplatíte klidně i dvojnásobek. Níže najdete seznam STK ve městě Dlouhá Brtnice včetně kontaktů. Snadno si ověříte, která z STK ve vašem okolí nabízí nejlepší ceny.

NÁŠ TIP: Ušetřit lze také na povinném ručení. Otevřete si kalkulačku pojištění, porovnejte si ceny za pár minut a najděte si nejvýhodnější POV na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Dlouhá Brtnice:

1.Dlouhá Brtnice, AUTOCONTROL, spol. s r.o., Dlouhá Brtnice 165, 588 34, tel. 567 210 627

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás