Stanice technické kontroly Český Krumlov

Stanice technické kontroly Český Krumlov

STK je zkratka pro stanice technické kontroly. Zde se provádí kontroly technického stavu a vystavují se osvědčení o technické způsobilosti. Tyto prohlídky jsou nařízené zákonem, bez osvědčení nesmí být provozováno žádné auto. Datum, do kterého je platná poslední technická kontrola, je uveden ve velkém technickém průkazu a najdete jej také na známce na registrační značce.

STK rychle a na první pokus

Při povinné prohlídce technického stavu vozidla se kontrolují všechny podstatné součásti auta od brzd, přes osvětlení až po výkon motoru. Kontroluje se také obsah povinné výbavy. Pokud chcete technickou kontrolou projít napoprvé, nechte vůz nejprve zkontrolovat ve vašem servisu, a proveďte všechny doporučené opravy. Až poté se objednejte na řádnou STK.

Jak vybrat nejlepší STK v Českém Krumlově

Hledáte ve svém okolí nejlevnější STK? Pod článkem najdete seznam stanic technické kontroly pro město Český Krumlov. Nechybí adresa ani kontaktní údaje. Zjistěte si, jaké ceny nabízí a zvolte nejvýhodnější z nich.

NÁŠ TIP: Plaťte za provoz vašeho vozidla méně než dosud. Kromě levnějšího STK vám nabízíme možnost výběru výhodnějšího povinného ručení. Stačí si na naší kalkulačce online porovnat ceny.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Český Krumlov:

1.Český Krumlov, KOMAT - STK s.r.o., Dolní Třebonín 196, 382 01, tel. 380 743 853

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás