Stanice technické kontroly Česká Lípa

Stanice technické kontroly Česká Lípa

Vlastníci vozidla jsou povinni každé dva roky prověřit technický stav vozidla a obnovit si tak osvědčení o technické způsobilosti. Prohlídky zajišťují stanice technické kontroly. Ceny STK nejsou nijak regulovány, díky čemuž si můžete vybrat firmu s nejvýhodnější cenou.

Tipy, jak zvládnout STK na první pokus

STK je pověřená kontrolou, zda vozidla splňují požadavky kladené na technický stav vozidla, které jsou provozované na veřejných komunikacích. Jsou-li při prohlídce zjištěny závady, vůz neobdrží osvědčení, dokud vlastník nezajistí jejich nápravu. Kontrola se týká například brzd, řízení i pneumatik či povinné výbavy. Zejména u starších aut se vyplatí předběžná kontrola v servise.

Jak ušetřit na STK ve městě Česká Lípa

Pod článkem najdete přehledný seznam STK pro město Česká Lípa s adresou i kontaktními údaji. Věnujte výběru několik málo minut a vyberte si STK, které máte nejblíž a především za nejlepší cenu v širokém okolí města Česká Lípa.

NÁŠ TIP: Provoz vozidla nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Neutrácejte peníze za služby, za které můžete platit méně. Porovnejte si pojištění a zvolte si nejlepší povinné ručení na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Česká Lípa:

1.Česká Lípa, KLIMEX s.r.o., Žitavská 3112, 470 06, tel. 487 874 683 - 4

2.Česká Lípa, AUTORENOVA Plus s.r.o., Mánesova 1477, 470 01, tel. 487 868 924

3.Česká Lípa, BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o., Kovářova 3189, 470 01, tel. 487 831 081

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás