Stanice technické kontroly Čáslav

Stanice technické kontroly Čáslav

Nevíte, kam s vozidlem zajet na povinnou technickou kontrolu auta? Připravili jsme pro vás přehledný seznam stanic, které prohlídky technického stavu provádí ve městě Čáslav, a navrch nejdůležitější informace, na co si před STK dát pozor.

Zkontrolujte stav vozidla včetně povinné výbavy

Předtím, než se objednáte na STK, nechte vozidlo zkontrolovat v běžném autoservisu. Platí to zejména pro vozidla, která nejezdí na pravidelné servisní prohlídky. Pokud vám v servisu doporučí odstranit vážnější závady, nechte je provést. Na STK by auto mělo jet v perfektním technickém stavu. Součástí prohlídky je rovněž kontrola povinné výbavy.

Vyberte si nejvýhodnější STK v Čáslavi

Níže uvedený seznam STK pro město Čáslav obsahuje kompletní údaje - název, adresu i telefonní číslo. Vyplatí si na vybrané stanice nejprve zavolat a zjistit si služby, cenu i volné termíny. Na základě získaných informací si snáze vybrat STK za nejlepší cenu.

NÁŠ TIP: Chcete-li ušetřit ještě více, klikněte na odkaz a srovnejte si aktuální nabídky na povinné ručení. Správným výběrem můžete ušetřit stovky až tisíce korun ročně.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Čáslav:

1.Čáslav, ABERA spol. s r.o., Vrchovská 1760, 286 01, tel. 327 315 555

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás