Stanice technické kontroly Blansko

Stanice technické kontroly Blansko

Platné osvědčení o technické způsobilosti vozidla je jednou z podmínek provozu na silnicích v ČR. Pravidelné kontroly smí provádět pouze servisy, které drží profesní licenci kontrolního technika udělovanou ministerstvem dopravy. Zjistěte, které společnosti v Blansku tuto službu nabízí.

STK kontroluje technický stav i povinnou výbavu

U nového auta je první STK nařízená čtyři roky po uvedení do provozu, u starších aut se musí provádět opakovaně vždy po dvou letech. STK kontroluje kompletní technický stav od brzd, přes motor až po povinnou výbavu. Zejména u starších aut je doporučena předchozí kontrola v servise a náprava zjištěných závad, jinak prohlídkou auto neprojde a osvědčení nezískáte.

Najděte nejvhodnější STK v Blansku

Bydlíte-li v Blansku a zjišťujete, kam s autem zajet na STK, hodit se vám bude níže uvedený seznam stanic včetně kontaktních údajů. Je pouze na vás, kterou z STK si vyberete a proč. Rozhodující může být cena, zákaznický servis a vzdálenost.

NÁŠ TIP: Provoz motorového vozidla nebývá nejlevnější. Ušetřit však lze nejen na STK, ale třeba také na povinném ručení. Stačí kliknout na online kalkulačku a porovnat si ceny POV.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Blansko:

1.Blansko, TOP 1 spol. s r.o., Poříčí 2301, 678 01, tel. 516 410 510

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás