Stanice technické kontroly Vysokov

Stanice technické kontroly Vysokov

Už jste byli s autem na STK? Pokud ano, víte, že se jedná o zevrubnou kontrolu technického stavu auta, i to, že bez osvědčení nesmí vůz do provozu. Víte tak, jak jej připravit, aby prošlo hned napoprvé?

Co byste měli udělat ještě před STK?

Prvním krokem je uložení termínu nové kontroly alespoň s měsíčním předstihem, abyste získali čas na přípravu. Nejste-li zkušený technik, auto odvezte do servisu, kde provedou kontrolu a připraví jej na STK. Počítejte s tím, že vás příprava a případné opravy závad vyjdou i na několik tisíc korun. Záleží nejen stáří, ale především na stavu vozidla. Pokud mu dopřáváte průběžnou péči, půjde jen o kosmetické úpravy. Těsně před prohlídkou z auta vyložte přebytečné věci, sundejte poklice a nechte jej umýt. Špinavé auto na STK nemusí vůbec přijmout.

Na kolik vyjde STK ve městě Vysokov

Za STK můžete utratit pět stovek ale i dva tisíce korun. Záleží na konkrétní stanici. Ty bývají levnější hlavně v menších městech. Naopak ve větším městě si spíše připlatíte. Zjistěte si ceny STK pro město Vysokov raději předem. Kontakty jsou uvedeny na této stránce.

NÁŠ TIP: Výpočet a srovnání cen pojištění vozidel nonstop online a zdarma. Velmi rychlé vyřízení za pár minut. Najděte s námi nejlevnější povinné ručení online!

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Vysokov:

1.Vysokov, AUTOTEST-TKMV, s.r.o., Českoskalická 1743, 549 12, tel. 491 421 826, 491 421 859

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás