Stanice technické kontroly Vyškov

Stanice technické kontroly Vyškov

Technická kontrola je stejně jako pojištění odpovědnosti (povinné ručení) zákonná povinnost platící pro všechny majitele vozidel. První prohlídka se provádí až po čtyřech letech provozu nového vozidla, další se opakují vždy po dvou letech. Jak se na STK připravit?

Jak udržovat auto, aby se z STK nestala noční můra

Pro spoustu vlastníků aut představuje povinná dvouletá prohlídka technického stavu doslova noční můru. Zvlášť u ojetých a starších aut, kde hrozí odhalení většího množství vážnějších závad. Nejlepší je o auto pečovat průběžně, jezdit každý rok na pravidelné servisní prohlídky a nedostatky odstraňovat vždy co nejdřív. Odkládat přípravu vozidla na poslední chvíli před STK může vyjít pořádně draho. Pokud auto neprojde, neobdrží nové osvědčení a nesmí do provozu.

Vyberte si nejlepší STK ve městě Vyškov

Kromě oprav si vlastník musí připravit peníze za samotnou kontrolu. Ta vyjde cca na tisíc až patnáct set korun, ale ve velkých městech může být i dražší. Doporučujeme si ověřit ceny u různých stanic a zvolit si nejlevnější. Kontakty na STK pro město Vyškov jsme vyhledali za vás.

NÁŠ TIP: Srovnejte si pojištění vozidel a ušetřete až 70 %. Na našich stránkách si nové a hlavně levnější povinné ručení seženete online a za pár minut.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Vyškov:

1.Vyškov, Stavební konstrukce Vyškov a.s., Průmyslová 591/1, 682 01, tel. 517 341 956

2.Vyškov, SETRA STK s.r.o., hosp.stř. Luleč-Rostěnice, 682 01, tel. 517 354 654

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4

Mluví se o nás