Stanice technické kontroly Vodňany

Stanice technické kontroly Vodňany

Povinné technické kontroly jsou vyžadovány u všech motorových vozidel, které se pohybují na veřejných komunikacích. Opakují se v pravidelných intervalech a bez platné STK řidičům hrozí pokuta, trestné body a v některých případech i zákaz řízení.

Jak často musíte s osobním autem na STK?

Pokud vlastníte osobní vozidlo, čeká vás návštěva STK každé dva roky. Delší interval čtyři roky platí pouze u nových aut a to pouze pro první prohlídku technického stavu od uvedení do provozu. Přesné datum technické kontroly najdete ve velkém technickém průkazu. Na zadní SPZ na červené nálepce je uvedena orientační platnost kontroly (měsíc a rok). Na technickou by mělo auto v ideálním případě dorazit v udržovaném stavu bez vážných nebo dokonce nebezpečných závad.

Jak nepřeplácet za STK ve městě Vodňany

Čeká vás technická kontrola? Důkladně si promyslete, kde ji necháte provést. Stanice se liší vybaveností a rozsahem služeb i cenou. Zavolejte si na STK ve městě Vodňany a vyberte si nejlepší a nejlevnější stanici ve svém okolí. Adresy a telefonní čísla najdete na této stránce.

NÁŠ TIP: Nabídka povinného ručení je pestrá, vyberte si tu svou. Stačí vyplnit údaje o vás a vozidle a hned budete vědět, který pojistitel je pro vás nejvhodnější.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Vodňany:

1.Vodňany, Auto Ševčík c.z, spol. s.r.o., Vinařického 961, 389 01, tel. 383 382 333

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás