Stanice technické kontroly Veselí nad Moravou

Stanice technické kontroly Veselí nad Moravou

Kromě pojištění odpovědnosti mají čeští motoristé vlastníci vozidlo ještě jednu povinnost a tou je technická kontrola na STK. Platné osvědčení o technické způsobilosti je k provozu vozidla naprosto nezbytné.

Kdy projdete STK bez problémů a za co vás vyhodí

STK jsou stanice technické kontroly, kde se povinné prohlídky provádí. Závěrečné razítko do velkého TP obdrží pouze auta v perfektním technickém stavu nebo jen s mírnými závadami. Auto s vážnými závadami obdrží osvědčení jen na 30 dní, což je lhůta určená na nápravu a druhou opravnou kontrolu. Jsou-li závady nebezpečného charakteru, může být prohlášeno za nezpůsobilé provozu. V takovém případě musí vlastník zajistit odtah už z STK.

Ušetřete na STK ve městě Veselí nad Moravou

První kontrola stojí tisíc až dva tisíce korun. Příplatek za opravnou kontrolu se pohybuje od sta do pěti set korun. Nejdražší bývají vytížené stanice ve velkých městech. Ušetřit můžete tak, že si předem zjistíte a porovnáte ceny STK ve městě Veselí nad Moravou. Kontakty jsou uvedeny níže.

NÁŠ TIP: Srovnejte si povinné ručení online a vyberte si nejlepší nabídku. Srovnání včetně uzavření pojištění vozidel vám zabere maximálně 5 minut a ušetřit můžete až 70 %.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Veselí nad Moravou:

1.Veselí nad Moravou, ESTEKO a.s., Masarykova 1663, 698 26, tel. 518 324 460

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 10

Mluví se o nás