Stanice technické kontroly Velim

Stanice technické kontroly Velim

Povinné ručení, technická kontrola a měření emisí patří k základním povinnostem každého vlastníka auta. Povko si vybavíte na pojišťovně nebo online na našich stránkách, kontrola a emise se řeší na stanicích technické kontroly.

Příprava na technickou kontrolu a měření emisí

Pro stanice technické kontroly se většinou používá zkratka STK. Jedná se o speciální místa, která zajišťují povinné technické a jiné kontroly. Prohlídka technického stavu se zpravidla provádí současně s měřením emisí, protože oboje je nutno obnovovat každé dva roky. Auto by mělo být na STK připraveno, což znamená perfektní technický stav bez vážných závad, bez zbytečného nákladu uvnitř, umyté a bez poklic na kolech.

Vyhledejte si nejlevnější STK ve městě Velim

Připravte se také na placení. STK stojí kolem tisícovky, měření emisí také. Dle stanice to ale může být i více. Je rozumné si cenu zjistit dříve, proto si na STK ve městě Velim nejprve zavolejte. Kontakty najdete hned pod článkem.

NÁŠ TIP: Sjednejte si levnější povinné ručení, než máte dosud. Porovnejte si aktuální nabídky, vyčkejte na výsledné porovnání a vyberte si nejlepší pojištění vozidla pro váš vůz.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Velim:

1.Velim, STK Velim, a.s., Palackého 94, 281 01, tel. 321 762 066

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás