Stanice technické kontroly Velešín

Stanice technické kontroly Velešín

Pravidla pro technické kontroly se zpřísňují a důvodem je snaha snížit počet aut, které se na silnicích pohybují v opravdu špatném technickém stavu. Spoléhat se na štěstí či vstřícného pracovníka STK se nevyplácí.

Co obnáší povinná technická kontrola v ČR

Povinné prohlídky technického stavu se nemusí obávat motoristé, kteří se o své auta starají průběžně. STK vyhazuje pouze za vážné a nebezpečné závady. Ti ostatní by měli vůz dobře připravit. Jedná se totiž o kompletní prohlídku, která zahrnuje identifikaci vozidla, hodnocení technického stavu i kontrolu povinné výbavy. Pokud vlastník uspěje, obdrží nové osvědčení a červenou nálepku, která umístí na zadní registrační značku. Ti méně šťastní získají třicet dní dlouhou lhůtu na opravy a druhý termín.

Jak najít nejlepší a nejlevnější STK ve městě Velešín

Technickou kontrolu není nutné provést v okolí bydliště vlastníka nebo tam, kde bylo auto registrováno. Výběr stanice záleží pouze na majiteli, který se může rozhodnout například podle ceny. Zavolejte si dle seznamu na STK ve městě Velešín a ověřte si ceny předtím, než se objednáte.

NÁŠ TIP: Porovnejte si ceny povinného ručení a spočítejte si, kolik můžete ušetřit, když si sjednáte nabízenou nejlevnější nabídku.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Velešín:

1.Velešín, REDD, s.r.o., Netřebice 131, 382 32, tel. 384 721 017

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás