Stanice technické kontroly Valašské Meziříčí

Stanice technické kontroly Valašské Meziříčí

Bez provedené STK a obnovení osvědčení o technické způsobilosti nemáte vy a váš vůz na silnici co pohledávat. Pokud vás se starou nálepkou chytne policie, udělí vám pokutu ve výši až 10 000 Kč, 5 trestných bodů a v horším případě dostanete zákaz řízení.

Na povinnou STK s čistým a opraveným autem

Pokud se takové situaci chcete vyhnout, na povinnou prohlídku nezapomínejte, a termín si pro jistotu hned uložte. U staršího auta je doporučeno využít služeb servisu, kde vám auto na kontrolu připraví. Ani opravené auto však nemusí stačit, bude-li špinavé a plné věcí. Nezapomeňte jej umýt a sundejte i poklice, které brání kontrole kol. S sebou nezapomeňte velký technický průkaz, osvědčení o registraci a protokol o měření emisí, budete-li tyto dvě věci dělat v rámci jedné návštěvy.

Vyberte si STK ve městě Valašské Meziříčí za nejnižší cenu

Zatímco jízda bez technické vás vyjde na 10 000 Kč, technická vás bude stát maximálně 2 000 Kč jednou za dva roky. A pokud si ceny porovnáte předem, může to být i pod 1 000 Kč. Seznam STK pro město Valašské Meziříčí najdete přímo na této stránce.

NÁŠ TIP: Ceny povinného ručení nejsou stejné. Cenu ovlivňuje nejen řidič a jeho auto, ale i pojišťovna. Srovnejte si u nás nabídky online a vyberte si pro vaše auto nejlepší POV.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Valašské Meziříčí:

1.Valašské Meziříčí, TESTCAR s.r.o., Palackého 220, 757 01, tel. 724 958 239

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás