Stanice technické kontroly Úvaly

Stanice technické kontroly Úvaly

Zákony jsou neúprosné i, co se provozu motorového vozidla týče. Vlastníkům vozidel v ČR nařizují kromě povinného ručení (pojištění odpovědnosti) i pravidelné kontroly technického stavu.

Zákon nařizuje povinné ručení i STK

Důvody jsou očividné. Pokud by technické kontroly nebyly povinné, spousta lidí by údržbě a péči o vozidlo obecně věnovala mnohem méně času, natož peněz. Bezpečnost provozu by ohrožovala auta s nefungujícími brzdami, vadnými tlumiči, prasklými skly a dalšími vážnými závadami. Proto se kontroly u osobních aut opakují každé dva roky, přičemž se prohlíží celé auto, jeho součásti i systémy. Vozidlo, které STK neprojde, nemá na silnici co pohledávat, a jeho vlastníkovi hrozí mastná pokuta i zákaz řízení.

Jak získat výhodnější STK ve městě Úvaly

Za technickou kontrolu řidič zaplatí přibližně 1 000 až 1 500 korun. Může to být ale i méně či naopak více. Ověřte si ceny ještě před návštěvou stanice a zavolejte na STK, které fungují v Úvalech.

NÁŠ TIP: Srovnejte si povinné ručení snadno, rychle a hlavně levně. Porovnání trvá několik minut a na konci zjistíte, kolik za zákonné pojištění ušetříte.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Úvaly:

1.Úvaly, TRILOBIT REAL s.r.o., Hlavní 182, Tuklaty, 250 82, tel. 321 622 290

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás