Stanice technické kontroly Troubsko

Stanice technické kontroly Troubsko

Technické kontroly jsou povinné. Bez osvědčení o technické způsobilosti nelze auto užívat na silnicích. Osobní vozidla ji musí absolvovat každé dva roky. Co přesně se na STK dělá a kontroluje?

Jak přesně probíhá technická kontrola?

Průběh povinné prohlídky je stanoven krok po kroku metodikou vypracovanou ministerstvem dopravy. Trvá cca 45 minut a během této doby vozidlo projde osmi stanovištěmi, na kterých se provádí identifikace, kontrola brzdového systému, řízení, světel a elektrických zařízení, náprav, kol, pneumatik, podvozku, jeho součástí a karoserie, povinného vybavení, hlučnosti a emisí. Na konci prohlídky obdrží vlastník závěrečný protokol.

Tip, jak najíte levné STK ve městě Troubsko

Běžná cena technické kontroly se pohybuje kolem 1 000 až 1 500 Kč. Cena však může být vyšší, většinou však nepřekročí 2 000 Kč. Chcete-li vědět, kolik přesně za prohlídku zaplatíte, ověřte si ceny předem. Níže přikládáme seznam STK pro město Troubsko.

NÁŠ TIP: Platit spoustu peněz nemusíte ani za povinné ručení. Díky naší kalkulačce si můžete snadno a rychle porovnat různé nabídky na POV a vybrat si z nich tu nejlepší a nejlevnější.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Troubsko:

1.Troubsko, AGROGEN spol. s r.o., Zahradní 1a, 664 41, tel. 547 242 487

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás