Stanice technické kontroly Třeboň

Stanice technické kontroly Třeboň

Co je STK a k čemu vlastně slouží? Zkratka znamená stanice technické kontroly. Ty zajišťují povinné prohlídky technického stavu motorových vozidel. Neprojde-li vůz kontrolou, nezíská osvědčení o technické způsobilosti a nesmí do provozu.

Proč a jak připravit auto na technickou kontrolu

Spousta řidičů se před technickou dopouští zbytečných chyb, a pak se diví, že drží v ruce pouze dočasné osvědčení na 30 dní s dlouhým seznamem závad, které za tu dobu musí nechat opravit. Pokud se takové situaci chcete vyhnout, nechte auto alespoň měsíc před STK zkontrolovat v servisu. Vědět byste měly také to, že na STK přijmou pouze čisté auto se sundanými poklicemi.

Jak na levnější STK ve městě Třeboň

Běžně se ceny STK pohybují kolem tisíc korun. Může to ale být i dražší, ceny si totiž stanice určují samy. Najděte si čas na porovnání cen, ať za technickou zbytečně nepřeplácíte. Při výběru vám pomůže seznam kontaktů na STK pro město Třeboň.

NÁŠ TIP: Neplaťte ani za drahé povinné ručení. S naší kalkulačkou si snadno porovnáte aktuální nabídky na pojištění a vyberete si lepší a hlavně levnější POV.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Třeboň:

1.Třeboň, STK Kalivoda s.r.o., Jiráskova 1202, 379 01, tel. 384 721 865

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás