Stanice technické kontroly Telč

Stanice technické kontroly Telč

Stanice technické kontroly zajišťují, aby se na silnicích vyskytovala pouze auta v bezpečném technickém stavu bez vážných či dokonce nebezpečných závad. Chcete-li projít napoprvé, nezapomeňte na správnou přípravu.

Příprava na STK krok za krokem

Zhruba měsíc před termínem nové technické kontroly odvezte automobil do servisu, kde jej prohlédnou a odstraní případné závady. Krátce před prohlídkou nechte vůz umýt a vyčistit. Vyložte z auta přebytečný náklad, sundejte poklice z kol a nezapomeňte na rychlou kontrolu a případně i doplnění povinné výbavy. S sebou mějte velký technický průkaz a osvědčení o registraci vozidla. Na konci STK obdržíte protokol, záznam o provedení kontroly a novou červenou nálepku na SPZ.

Vyberte si výhodné STK ve městě Telč

Prohlídka vás bude stát zhruba 1000 až 2000 korun. Záleží na konkrétní stanici. Chcete-li ušetřit, obvolejte si všechny STK ve městě Telč a zjistěte si ceny předem. Kontakty na jednotlivé stanice najdete pod textem.

NÁŠ TIP: Líbilo by se vám platit méně také za zákonné pojištění odpovědnosti? Porovnejte si na našich povinné ručení zdarma a online z pohodlí domova. Ušetřit můžete stovky i tisíce korun.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Telč:

1.Telč, Opravny Telč, a.s., Radkovská 230, 588 56, tel. 567 213 005

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás