Stanice technické kontroly Světlá nad Sázavou

Stanice technické kontroly Světlá nad Sázavou

Chystáte se svým autem na technickou kontrolu? Pak byste měli nějaký čas věnovat i jeho přípravě. S dobře připraveným vozidlem budete mít daleko větší šanci, že kontrola proběhne bez problémů, a získáte osvědčení na další dva roky.

Technickou kontrolu v ČR nařizuje zákon

Technické kontrole se nelze vyhnout, protože je povinná ze zákona. Pro vlastníky osobních vozidel platí, že jí musí projít každé dva roky. Štěstí přeje připraveným, a proto nechte auto nejprve prohlédnout a připravit v servisu. Těsně před STK auto umyjte a nejlépe ještě doma sundejte poklice. S sebou mějte velký technický průkaz a osvědčení o registraci. Bez toho vás na STK vůbec nepustí.

Zajistěte si nejvýhodnější STK ve městě Světlá nad Sázavou

Mezitím, co bude vozidlo v servisu, začněte hledat vhodnou STK. Vyberte si takovou, která vám bude vyhovovat lokalitou (co nejblíž) i cenou (co nejmíň). Kontakty na všechny STK pro město Světlá nad Sázavou najdete na této stránce.

NÁŠ TIP: Řešíte současně nové povinné ručení? Porovnejte si na našich stránkách zdarma nabídky od konkurenčních pojišťoven a z hotového přehledu si vyberte nejlepší nabídku

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Světlá nad Sázavou:

1.Světlá nad Sázavou, STK Světlá nad Sázavou, Průmyslová 1208, 582 91, tel. 723 309 898

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 22

Mluví se o nás