Stanice technické kontroly Staré Město

Stanice technické kontroly Staré Město

Nejen zákonné pojištění vozidel je povinné. Povinné je i zajištění bezpečného technického stavu vozidla, který se kontroluje každý druhý rok v rámci technické kontroly. Tyto kontroly zajišťují pověřené stanice technické kontroly (STK).

Na co si dát pozor před STK

Povinná technická zahrnuje kompletní prohlídku stavu a funkčnosti auta včetně všech částí dle metodiky vydané ministerstvem dopravy. Součástí bývá i měření emisí. Je-li vozidlo v pořádku, do velkého techničáku je zapsáno datum prohlídky a na zadní SPZ je nalepena nová červená nálepka. Navštívit stanici technické kontroly je vlastník vozidla povinen jednou za dva roky. Pokud kontrola odhalí závady, má vlastník měsíc na jejich odstranění, a poté se musí dostavit na opravnou STK.

Jak najít levnější STK ve městě Staré Město

Při výběru STK hraje roli adresa a cena kontroly. Čím blíže bydliště se stanice nachází, tím lépe. Pokud je navíc levná a za kontrolu nezaplatíte dva tisíce, není co řešit. Cenu STK ve Starém Městě si snadno ověříte na níže uvedených kontaktech.

NÁŠ TIP: Využijte možnost rychlého, nezávazného a bezplatného srovnání pojištění a najděte si pro vaše auto nejlepší povinné ručení na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Staré Město:

1.Staré Město, DEKRA CZ a.s., Luční čtvrť 1824, 686 03, tel. 572 541 573

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás