Stanice technické kontroly Smilovy Hory

Stanice technické kontroly Smilovy Hory

STK se používá i jako obecná zkratka pro zákonem nařízené technické kontroly pro vozidla. Slouží k pravidelné kontrole technického stavu a má zabránit tomu, aby na silnicích jezdila auta s nebezpečnými závadami, které by ohrožovaly bezpečnost provozu.

Jak bez starosti připravit auto na STK

Příprava na povinnou technickou kontrolu není nic zvláštního. Zanedbat ji by se vám však nemuselo vyplatit. Nejlepší je odvézt auto do servisu a požádat o přípravu vozidla na STK. Servisy tuto službu nabízí a dobře ví, na co se dívat. Některé servisy nabízí nejen přípravu, ale i zajištění celé kontroly. Auto vám vrátí s novým osvědčením o technické způsobilosti. Zaplatíte sice více, ale zbavíte se starostí, kam na technickou.

Neplaťte za STK ve městě Smilovy Hory

Pokud se vám však více platit nechce a naopak byste rádi ušetřili, vyplatí se porovnání cen stanic technické kontroly ve vašem okolí. S hledáním finančně nejpříznivější STK ve městě Smilovy hory vám pomůže přiložený seznam kontaktů.

NÁŠ TIP: Najděte si současně levné povinné ručení. Výběr vám usnadní online porovnávač pojištění. Srovnání zabere jen pár minut, ale ušetří stovky až tisíce korun za rok.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Smilovy Hory:

1.Smilovy Hory, SJP, spol. s r.o., Stojslavice 4, 391 43, tel. 381 218 613

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás