Stanice technické kontroly Slavkov u Brna

Stanice technické kontroly Slavkov u Brna

Vlastního osobní vozidlo? Znáte dobře své povinnosti? Pokud odpovídáte ano, pak kromě uzavřeného povinného ručení máte nejen platnou STK, ale především máte auto v dobrém stavu a nemusíte se bát, že by ohrožovalo bezpečný provoz.

Pravidelný servis rovná se úspěšná STK

Mezi slušnými a zodpovědnými motoristy se však najde velké množství řidičů, kteří STK považují za zbytečné, a kdyby nebylo povinné STK, stavem auta by se neobtěžovali. Díky povinným kontrola až na výjimky se po českých komunikacích pohybují auta ve vzorném stavu. Technický stav je totiž kontrolován vždy po dvou letech. Pokud kontrola zjistí závady, auto do provozu nepustí, dokud vlastník na vlastní náklady vůz neuvede do správného stavu.

Neplaťte za STK ve městě Slavkov u Brna zbytečně příliš

Zajímá vás, na kolik taková technická kontrola vyjde? Stát může necelých tisíc korun, ale i dvojnásobek. Záleží na konkrétní stanici. Proto vám doporučujeme obvolat si stanice v okolí a vyrazit tam, kde je nejlevněji. Přehled STK pro město Slavkov včetně kontaktů je součástí textu.

NÁŠ TIP: Najděte si levnější povinné ručení a ušetřené peníze utraťte za víkend s rodinou. Porovnejte nabídky na POV na našich stránkách a z výsledného srovnání uzavřete nejlepší nabídku

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Slavkov u Brna:

1.Slavkov u Brna, STK Slavkov spol. s r.o., Čs. armády 217, 684 01, tel. 544 220 044

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 7

Mluví se o nás