Stanice technické kontroly Slaný

Stanice technické kontroly Slaný

Vedle pojištění odpovědnosti je absolvování technické kontroly a prodloužení osvědčení o technické způsobilosti druhou nejdůležitější povinností všech vlastníků aut. Nemluvě o tom, že obě povinnosti nařizuje zákon.

Proč nepromeškat STK

V ČR jsou technické kontroly povinné. Řidič, který se na tuto povinnost “vybodne” nebo na ni prostě jen zapomene, riskuje hned tři tresty - finanční pokutu až 10 000 Kč a trestné body za obzvláště špatný technický stav auta. Pokud by navíc s takovým autem zavinil nehodu nebo způsobil jinou škodu, může vlastník na několik měsíců přijít i o povolení k řízení. Raději si datum příští kontroly pečlivě uložte. Nezapomeňte si vyhradit čas na přípravu vozidla, kterou je lepší přenechat servisu.

Vyberte nejlepší STK ve městě Slaný

Počítejte s tím, že vás STK dle lokality vyjde klidně až na 2 000 Kč. Výběrem správné STK tak můžete ušetřit i tisícovku. Využijte seznam STK pro město Slaný a najděte si nejlevnější STK.

NÁŠ TIP: Větší úsporů přinese porovnání pojištění vozidel a výběr nového povinného ručení pro váš vůz. Online srovnání zabere pouze několik málo minut a je zdarma. Nejedná se o závazné porovnání.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Slaný:

1.Slaný, TERRI s.r.o., Netovická 350, 274 01, tel. 312 527 670

2.Slaný, Petr Suchopárek, Pražská 244, 274 01, tel. 312 523 808

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás