Stanice technické kontroly Skalice nad Svitavou

Stanice technické kontroly Skalice nad Svitavou

Technické kontroly jsou ze zákona povinné pro všechna motorová vozidla registrovaná v ČR. Jak by takové auto mělo vypadat, než se vydáte na stanici technické kontroly neboli STK?

Na povinnou STK jen s čistým a připraveným vozidlem

Pravidelná dvouletá návštěva STK má jasně daná pravidla. Kromě toho, že by vozidlo mělo být v perfektním technickém stavu, musíte vozidlo také umýt a z kol sundat poklice. I to jsou důvody, proč by vás na STK k zákonné prohlídce vůbec nemuseli přijmout. Proč? Při STK je zevrubné kontrole podrobena karoserie a podvozek. Domnívat se, že kvůli “špíně” mechanik nepostřehne rozsáhlou korozi, by se nemuselo vyplatit. Poklice zase znemožňují kontrolu kol. S sebou nezapomeňte vzít doklady, zejména velký technický průkaz, do něhož musí být datum kontroly zapsáno.

Jak vybrat nejlevnější STK ve městě Skalice nad Svitavou

Kolik povinná kontrola vlastně stojí? Ceny jsou různé. V menších městech si účtují většinou kolem tisícovky, ve větších až dva tisíce korun. Vlastníci aut se naštěstí mohou rozhodnout, na kterou STK pojedou. Díky srovnání cen si mohou zvolit nejlevnější kontrolu ve městě. Seznam kontaktů na STK ve Skalici nad Svitavou se nachází pod článkem.

NÁŠ TIP: Přeplácet nemusíte ani za pojištění vozidel. Nemusíte hned hledat nové povinné ručení. Díky porovnání POV online však získáte představu o cenách, a až přijde vhodný čas, sjednáte si pojištění za nejlepší cenu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Skalice nad Svitavou:

1.Skalice nad Svitavou, AGROAKCIA, s.r.o., Skalice nad Svitavou 169, 679 01, tel. 516 469 381

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás