Stanice technické kontroly Šenov u Nového Jičína

Stanice technické kontroly Šenov u Nového Jičína

Pokud jste vlastníkem motorového vozidla, měli byste znát své povinnosti. Jednou z nich je pravidelná návštěva STK kvůli kontrole technického stavu. Té se nevyhnete, jedná se totiž o zákonnou povinnost stejně jako povinné ručení.

Na co dát pozor, než se vydáte na STK

Pozor si dejte na to, aby se vaše auto nacházelo ve vzorném technickém stavu, než vyrazíte na povinnou STK. Nemáte-li vyloženě nové auto, nechte jej raději zkontrolovat v odborném servisu. Mechanici už většinou znají, na co se mají před technickou kontrolou zaměřit. Jak často vás taková kontrola bude čekat? U osobních vozidel se opakuje po dvou letech. Pouze u nového auta se prohlídka koná po prvních čtyřech letech provozu.

Jak platit méně za STK v Šenově u Nového Jičína

Kolik taková povinná technická kontrola stojí? Ceny se liší stanice od stanice. Nejméně obvykle stojí v menších městech. Chcete-li ušetřit a neplatit za STK dva tisíce, ale ideálně půlku či dokonce méně, obvolejte si stanice technické kontroly ve svém okolí. Kontakty na STK pro město Šenov u Nového Jičína najdete na této stránce.

NÁŠ TIP: Plaťte méně i za pojištění vozidla. Využijte naši kalkulačku povinného ručení a najděte si kvalitní POV za super cenu. Srovnání online je zdarma.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Šenov u Nového Jičína:

1.Šenov u Nového Jičína, STK RITZ s.r.o., Palackého 1675/25, 741 01, tel. 556 701 228

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás