Stanice technické kontroly Rožnov pod Radhoštěm

Stanice technické kontroly Rožnov pod Radhoštěm

Koupit si vlastní auto znamená nejen pohodlnější cestování, ale také celou řadu povinností. Jednou z těch nejdůležitějších je zajištění dobrého technického stavu po dobu provozu auta. Ke kontrole slouží pravidelné návštěvy stanic technické kontroly, které nařizuje zákon.

Co znamená STK a jak se nejlépe připravit

Pracovní náplní stanic technické kontroly, zkráceně jen STK, je zajištění, aby se na silnicích pohybovala vozidla v dobrém technickém stavu. Majitelé osobních motorových vozidel jsou proto povinni každé dva roky dorazit na STK a absolvovat kontrolu, na základě které obdrží nové osvědčení o technické způsobilosti nebo také ne. Přípravu včetně obstarání celé technické kontroly lze přenechat na starosti odbornému autoservisu.

Jak vybrat správnou STK ve městě Rožnov pod Radhoštěm

Povinnou technickou kontrolu můžete nechat provést v kterékoliv STK. Rozhodovat se můžete nejen na základě lokality, ale také dle ceny, které se mohou hodně lišit. Výběr v Rožnově pod Radhoštěm vám ulehčí seznam STK pro toto město, jenž jsme pro vás připravili.

NÁŠ TIP: Náklady spojené s provozováním automobilu nejsou nejnižší. Chcete-li je snížit až o několik tisíc korun ročně, porovnejte si ceny povinného ručení. Srovnání online trvá pouze několik minut, je nezávazné a nestojí vás ani korunu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Rožnov pod Radhoštěm:

1.Rožnov pod Radhoštěm, STK Rožnov, s.r.o., Tvarůžkova 2491, 756 61, tel. 571 613 421

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás