Stanice technické kontroly Rosice

Stanice technické kontroly Rosice

Pro některé vlastníky aut je ze zákona povinná technická kontrola rutinní záležitost, pro jiné riziko, že nebudou moci s autem do provozu. Největší obavy mívají majitelé starších vozidel, u kterých hrozí větší zjištění vážných závad. Základem úspěchu je dobrá příprava vozu na STK.

Průběh povinné technické kontroly od A do Z

Technická kontrola trvá cca jednu hodinu. Vozidlo musí na STK dorazit čisté a se sundanými poklicemi. Majitel je přítomen a řídí se pokyny odborného technika. Ten nejprve provede identifikaci vozidla dle VIN a údajů v technickém průkazu. Následně zkontroluje celkový stav auta, jeho součástí a systémů. Všímá si například známek koroze, kontroluje brzdy, řízení, výfukový systém, světla, brzdy, okna a skla, kola a pneumatiky, motor i povinnou výbavu. V případě zjištění vážných až nebezpečných závad majitel obdrží pouze dočasné osvědčení o technické kontrole, které mu poskytne dalších 30 dní na nápravu a opakování technické kontroly.

Buďte chytří a ušetřete na STK ve městě Rosice

Co se týče ceny STK, obvykle se pohybuje v rozmezí 1 000 Kč až 2 000 Kč. Narazit můžete ale na levnější i dražší stanice. Nepřeplácejte zbytečně, porovnejte si ceny a najděte ve svém okolí STK za nejnižší cenu. Pomůže vám seznam všech STK pro město Rosice pod textem.

NÁŠ TIP: Další tip, jak na levnější provoz vozidla, je porovnání cen povinného ručení. Na našich stránkách si za pár minut srovnáte nejlepší nabídky na pojištění pro váš vůz a z výsledného seznamu si snadno vyberete nejlevnější POV.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Rosice:

1.Rosice, BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o., Brněnská 1242, 665 01, tel. 546 410 475

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás