Stanice technické kontroly Rakovník II

Stanice technické kontroly Rakovník II

Vlastníci osobních vozidel registrovaných v ČR jsou povinni udržovat vozidla v bezpečném stavu. Ke kontrole této povinnosti slouží stanice technické kontroly, kde se každé dva roky kontroluje technický stav auta. Jak zjistíte, kdy se máte na STK objednat?

Jak zjistit, do kdy je platná STK

Bez platného osvědčení o technické způsobilosti nesmí vozidlo na silnice. Za porušení této povinnosti vlastníkovi hrozí pokuta až 10 tisíc korun, trestné body a dokonce i zákaz řízení. Abyste se do takové situace nedostali, termín STK si pečlivě hlídejte. Orientační datum v podobě roku a měsíce najdete na červené nálepce na zadní SPZ. Přesné datum je zapsáno ve velkém technickém průkazu. Nenechávejte řádnou STK na poslední chvíli, ať máte čas na přípravu.

Vyberte si nejvýhodnější STK ve městě Rakovník II

Co se týká cen, jsou rozdílné. Většinou se pohybují v rozmezí 1000 až 2000 korun, ale lze narazit na nižší i vyšší poplatky. Chcete-li ušetřit, najděte si STK za nejlepší cenu. Pomůže vám přehledný seznam STK pro Rakovník II hned pod textem.

NÁŠ TIP: Provoz motorového vozidla stojí peníze a ne málo. Naštěstí existují způsoby, jak ušetřit. Můžete si například porovnat povinné ručení a ušetřit tak na pojištění vozidel. Naše porovnání je online, jednoduché, rychlé a zdarma.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Rakovník II:

1.Rakovník II, AUTOFIJA s.r.o., Luženská 1992, 269 01, tel. 313 512 332, 313 513 081

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás