Stanice technické kontroly Přeštice

Stanice technické kontroly Přeštice

Jak se staráte o své auto? Jezdíte na pravidelné servisní prohlídky nebo opravy necháváte až na poslední chvíli před pravidelnou STK? Necháváte před STK vozidlo vždy prohlédnout v servisu nebo se spoléháte na štěstí?

Na technickou kontrolou bez vážných závad

Pokud máte auto v pořádku a funguje bez problémů, nemusíte se povinné technické kontroly vůbec obávat. Pokud však tušíte, že tam něco “neklape”, raději nechte auto zkontrolovat v servisu a opravit největší závady, které by udělení STK překážely. Pokud totiž závady odhalí až na STK, obdržíte pouze dočasné osvědčení s povinností odstranit vážné vady do 30 dní. Za nebezpečné závady může být auto dokonce prohlášeno nezpůsobilé k provozu. Takové auto už do provozu nesmí a jeho vlastník je povinen zajistit odtah už od STK.

Získejte nejlepší STK ve městě Přeštice

Končí vašemu auto technická, a proto právě nyní řešíte otázku výběru správné STK? Máme pro vás seznam STK pro město Přeštice. Obvolejte si je a zjistěte, která ze stanic technické kontroly má nejen volno, ale zároveň si za provedení zákonné prohlídky naúčtuje nejnižší poplatek.

NÁŠ TIP: Ušetřete také na povinném ručení. Porovnejte si nové nabídky na trhu na našich stránkách a najděte si výhodnější POV. Srovnání je zdarma a nezávazné a nové pojištění si navíc snadno a za pár minut sjednáte z domova.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Přeštice:

1.Přeštice, STK Přeštice s.r.o., Třída 1. máje 700, 334 01, tel. 377 982 326

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás