Stanice technické kontroly Přerov

Stanice technické kontroly Přerov

STK je zkratka pro stanice technické kontroly, která se současně používá jako označení pro povinné technické kontroly motorových vozidel. Jedná se o povinnost vlastníků motorových vozidel udržovat je ve vzorném stavu po celou dobu jejich provozu.

Co obnáší povinná technická kontrola

Za účelem kontroly dodržování této povinnost byly zřízeny STK. Rukama jejich mechaniků projde každé auto registrované v ČR. Prověřují kompletní technický stav a udělují osvědčení o technické kontrole, posílají řidiče na opravné termíny nebo jim naopak zakazují návrat do provozů kvůli nebezpečným a neopravitelným závadám. Chcete-li kontrolou projít hned na první pokus, nezapomeňtena důkladnou přípravu vozidla před objednáním na řádnou STK.

Najděte si nejlevnější STK ve městě Přerov

Máte už jen pár dní do nové kontroly a stále nevíte, kam přesně se objednat? Ceny STK se dost liší, levnější bývají v menších městech, dražší ve městech větších. Porovnejte si ceny předem, kontakty na STK v Přerově najdete hned pod textem.

NÁŠ TIP: Víte, že můžete platit méně i za povinné ručení? Otevřete si naši kalkulačku a srovnejte si nabídky na POV přímo pro vaše auto. Je to rychlé, snadné a zadarmo. Pokud si žádnou nabídku nevyberete, nevadí. Srovnání je nezávazné.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Přerov:

1.Přerov, TESTCAR s.r.o., Lověšice 258/III, 750 13, tel. 581 209 536

2.Přerov, KOVET spol. s r.o., Teličkova 35, 751 24, tel. 581 211 845, 581 702 314

3.Přerov, ESTEKO Přerov v.o.s., 9.května-areál STS, 750 00, tel. 581 204 898

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás