Stanice technické kontroly Petřvald

Stanice technické kontroly Petřvald

V rámci povinné technické kontroly se hodnotí kompletní stav vozidla. Pouze autu, které je v pořádku, je vystaveno osvědčení o technické způsobilosti. Jak nejlépe připravit auto, abyste nemuseli na takzvaný reparát?

Základní informace o STK a jak se na ni připravit

Víte, jak nejrychleji zjistíte datum příští technické kontroly? Datum poslední kontroly a dobu platnosti najdete nejen ve velkém technickém průkazu, ale také na zadní RZ na červené nálepce, kterou vám dají právě na STK po každé úspěšné prohlídce. Pokud je auto starší, nechte jej nejprve zkontrolovat a seřídit v odborném servisu. Pokud by vás policie přistihla bez platného osvědčení, může vám udělit pokutu až 10 000 Kč.

Jak získat levné STK ve městě Petřvald

Ceny za STK bývají různé. V menších obcích se můžete dostat pod 1 000 Kč, větší města si účtují kolem 1 500 Kč až 2 000 Kč. Jezdí-li váš automobil na naftu, čeká vás menší přirážka. Pokud nechcete být nepříjemně překvapeni, ověřte si cenu telefonicky či na webu. Kontakty na STK pro město Petřvald uvádíme na této stránce.

NÁŠ TIP: Vyberte si současně s levnějším STK i nejlepší pojištění vozidel. Poskytujeme rychlé, jednoduché a nezávazné srovnání cen. Vyberete-li si u nás, sjednání povinného ručení vám zabere nejdéle 10 až 15 minut.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Petřvald:

1.Petřvald, Jaroslav Janči, s.r.o., Ostravská 1833, 735 41, tel. 596 530 300

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás