Stanice technické kontroly Pelhřimov

Stanice technické kontroly Pelhřimov

Bezpečnost provozu může ohrozit nejen agresivní řidič, ale i vozidlo ve špatném technickém stavu. Aby se tak stávalo co nejméně, zodpovídají vlastníci vozidel za dobrý stav auta. Ten je u osobních automobilů kontrolován na STK pravidelně každé dva roky.

Jak zvládnout STK na první pokus

STK je zkratka používaná pro stanice technické kontroly, kde se technický stav aut prohlíží. V získání osvědčení o technické způsobilosti mohou bránit vážné nebo nebezpečné závady. Pokud máte tušení, že auto není zcela v pořádku, odvezte jej raději do servisu, kde jej na povinnou prohlídku nachystají. Předběžná kontrola může navíc odhalit i jiné závady, které byste tak jako tak museli opravit. Na STK byste však museli jet dvakrát.

Vyberte si nejvýhodnější STK ve městě Pelhřimov

Na technickou můžete jet na kteroukoliv STK v ČR, roli nehraje ani vaše trvalé bydliště ani místo, kde bylo auto registrováno. Porovnejte si ceny STK například ve městě Pelhřimov a auto objednejte tam, kde mají nejlevněji.

NÁŠ TIP: Porovnejte si také nabídky na pojištění vozidel a zajistěte si nejlevnější povinné ručení online! V případě zájmu o kalkulací pojištění vám ochotně pomohou naši specialisté.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Pelhřimov:

1.Pelhřimov, STK PELHŘIMOV spol. s r.o., Skrýšovská 1968, 393 01, tel. 565 323 110

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás