Stanice technické kontroly Okříšky

Stanice technické kontroly Okříšky

Povinnost navštívit STK, celým názvem stanici technické kontroly, jednou za dva roky platí pro všechny majitele osobních vozidel. Pokud vozidlo kontrolou neprojde, nesmí na silnice. Prodloužení osvědčení o technické způsobilosti a červenou nálepku na registrační značku zajistí především správná příprava automobilu.

K čemu je technická kontrola dobrá a jak probíhá

Při technické kontrole se prověřuje stav vozidla a zjišťují se závady, které by mohly vadit či dokonce ohrožovat bezpečnost silničního provozu. Takové vozidlo není vpuštěno na silnice a majitel je povinen závady odstranit do 30 dní ode dne vystavení protokolu o provedení kontroly v rámci udělení dočasného osvědčení. Jistotu nabízí příprava vozidla v odborném servisu před řádnou STK, který na závady upozorní a opraví je. Samotná kontrola trvá cca 30 až 60 minut.

Vyhledejte si nejlepší STK ve městě Okříšky

Ceny za povinnou prohlídku si stanice technické kontroly určují samy. Většinou se pohybují kolem jednoho tisíce až dvou tisíc korun. Chcete-li platit spíše méně, porovnejte si ceny STK ve městě Okříšky a získejte nejlepší nabídku.

NÁŠ TIP: Ušetřete na provozu vašeho vozidla ještě více. Porovnejte si na našich stránkách nabídky na povinné ručení a plaťte za pojištění vozidla méně než dosud. Porovnání je online a zdarma.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Okříšky:

1.Okříšky, TZ Auto, s.r.o., Jihlavská 595, 675 21, tel. 564 034 836

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás