Stanice technické kontroly Nymburk

Stanice technické kontroly Nymburk

Zajištění technické kontroly jednou za dva roky patří mezi povinnosti vlastníků osobních aut. A to dokonce zákonné povinnosti. Bez osvědčení o technické způsobilosti nesmí žádný vůz na silnice. Jak taková prohlídka technického stavu vůbec probíhá?

Jak projít STK krok za krokem

Prohlídky provádí stanice technické kontroly, krátce jen STK. Kontroluje se kompletní stav auta, všech jeho součástí a systémů včetně povinné výbavy. Je-li v pořádku, dostane auto osvědčení v podobě zápisu do velkého technického průkazu a červenou nálepku na zadní SPZ. Záznam obsahuje datum provedení i dobu platnosti. Součástí kontroly je protokol se seznamem zjištěných závad. V případě vážných závad má vlastník měsíc na odstranění. S nebezpečnými závadami nesmí na silnice vůbec, dokud je neopraví.

Jak vyhledat nejlevnější STK ve městě Nymburk

Každá STK má vlastní ceník a ceny za povinnou technickou kontrolu se převážně pohybují někde kolem 1 000 až 2 000 korun. Vcelku se vyplatí obvolat si více stanic nebo se podívat na jejich stránky a porovnat si ceny. Seznam STK pro město Nymburk najdete hned pod článkem.

NÁŠ TIP: Pokud chcete ušetřit nejen na STK, ale třeba i na pojištění vozidel, srovnejte si u nás i nabídky na povinné ručení. Srovnání je rychlé, jednoduché, nezávislé a zdarma.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Nymburk:

1.Nymburk, ŠPÁRA, s.r.o., Maršála Koněva 660/44, 288 02, tel. 325 513 653

2.Nymburk, TECHNICKÁ KONTROLA s.r.o., Draho u Budiměřic 14, 288 02, tel. 325 546 074

3.Nymburk, BUILDING SP spol. s r.o., Dopravní 36, 288 02, tel. 325 519 068

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás