Stanice technické kontroly Nové Strašecí

Stanice technické kontroly Nové Strašecí

Vlastníte-li motorové vozidlo, pak víte, že každé dva roky musí projít technickou kontrolou, jinak nesmí do provozu. Víte, jak své vozidlo připravit na STK, aby prošlo hned na poprvé?

Příprava na STK krok za krokem

Technická kontrola neboli STK je povinná pro všechna auta registrovaná v ČR. Nová auta ji musí absolvovat poprvé čtyři roky po zahájení provozu, poté každé dva roky. Vůbec nejlepší je jezdit na pravidelné servisní prohlídky a vůz v dobrém stavu udržovat průběžně. Jinak je vhodné nechat vozidlo zkontrolovat v běžném servisu alespoň před STK a pod odborným dohledem jej připravit. Spoléhat se na štěstí se nevyplácí a povinnosti odstranit závady se stejně nevyhnete, maximálné ji oddálíte o jeden měsíc.

Jak na nejvýhodnější STK ve městě Nové Strašecí

Neprošvihněte termín povinné kontroly a objednejte se raději s předstihem. Výběr stanice technické kontroly však neuspěchejte, pokud vám není jedno, kolik za kontrolu zaplatíte. Ceny se mohou hodně lišit. Využijte seznam STK pro město Nové Strašecí na této stránce a nejprve si porovnejte ceníky.

NÁŠ TIP: Na našich stránkách si můžete porovnat povinné ručení a vybrat si nejlevnější nabídku a trhu. Srovnání je online a kromě času vás nebude stát ani korunu. Pokud však najdete levnější nabídku, ročně uspoříte stovky, někdy i tisíce korun.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Nové Strašecí:

1.Nové Strašecí, AR auto, s.r.o., Průmyslová 1208, 271 01, tel. 724 330 990

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 13

Mluví se o nás