Stanice technické kontroly Nové Město nad Metují

Stanice technické kontroly Nové Město nad Metují

Víte, co přesně znamená STK? Jedná se o první tři písmena stanice technické kontroly. Tato zkratka se však používá pro technické kontroly obecně. Jedná se o zákonem nařízené, tedy povinné, prohlídky technického stavu všech motorových vozidel registrovaných v ČR.

STK od A do Z

Kontrolou technického stavu musí projít každé motorové vozidlo ve stanovených intervalech. Pro osobní vozidla platí první technická až po čtyřech letech od uvedení do provozu a poté už vždy po dvou letech. V rámci STK se kontroluje vše - karoserie, podvozek, pneumatiky i kola, skla, brzdy, motor, provozní kapaliny, povinná výbava a další. Osvědčení o technické způsobilosti může být vystaveno pouze autům, u nichž kontrola neodhalila žádné závažnější vady.

Získejte nejlevnější STK ve městě Nové Město nad Metují

Ceny technické kontroly si určují jednotlivé stanice a mohou se značně lišit. Většinou se pohybují od 800 až do 2 000 korun. Hledáte-li levnější STK, porovnejte si ceny předtím, než se na nějakou stanic objednáte. Kontakty a STK pro město Nové Město nad Metují naleznete pod textem.

NÁŠ TIP: Ušetřete zároveň na povinném ručení. Nabídky pojistitelů se hodně liší a to nejen v rozsahu, ale také ve výši pojistného. Porovnáním nabídek jednoduše a rychle zjistíte, zda vám jiná pojišťovna neposkytne kvalitnější povinné ručení za lepší cenu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Nové Město nad Metují:

1.Nové Město nad Metují, DETECHA-chemické výrobní družstvo, Krátká 487, 549 01, tel. 491 477 156

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás