Stanice technické kontroly Netřebice

Stanice technické kontroly Netřebice

Zejména čerstvým vlastníkům vozidel se hodí užitečné informace o povinnostech týkajících se bezpečného a bezproblémového provozu. Kromě zákonného pojištění odpovědnosti by neměli zapomenout na povinnou kontrolu technického stavu, kterou je nutno opakovat. Jak taková kontrola probíhá, kde a jak často?

První návštěva STK

Výjimkou je nové auto, u kterého se předpokládá perfektní stav. Proto je technická kontrola nařízena až po čtyřech letech provozu. U dalších prohlídek už je nutno dodržovat interval po dvou letech. Termín poslední kontroly najdete uvedený ve velkém technickém průkazu a na zadní SPZ auta na červené nálepce. Máte-li starší auto, nechte jej před každou kontrolou prohlédnout v běžnému autoservisu. Vyhnete se tak potížím s dočasným osvědčením s platností na jeden měsíc. Během této doby musí vlastník odstranit závady, jinak osvědčení nezíská.

Sežeňte si nejlepší STK ve městě Netřebice

Termín nové technické kontroly se blíží. Už víte, kam pojedete nebo stále hledáte vhodnou STK? Chcete-li ušetřit, najděte si ve svém okolí takovou stanici technické kontroly, která si účtuje nejméně. Kontakty vyhledávat nemusíte, seznam STK pro město Netřebice najdete přímo na této stránce.

NÁŠ TIP: Ušetřete i na pojištění vašeho vozidla. Porovnejte mezi sebou nabídky na povinné ručení a vyberte si pojišťovnu, která vám nabídne nejen nejlepší rozsah a vysoké pojistné limity, ale především nejvýhodnější cenu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Netřebice:

1.Netřebice, REDD s.r.o., Na Humnech 632, 382 32, tel. 384 721 017

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás